D-Link DMC-810SC (lezárt)
0
Áru állapotaÚj
Kikiáltási ár60,000,-Ft
Fix ár60,000,-Ft Megveszem
Cikkszám: #6547542
Aukció kezdete: 2015-03-05 19:26
Lejár: lejárt
Mennyiség: 1 db.
Elkelt: 0 db.
Kattintások: 26 db.
Garancia: 3 hónap
Áru helye: Kaposvár,
Somogy megye / Magyarország
Szállítás: személyes átvétel, vagy postai küldemény
Fizetési mód: készpénz, előreutalás
Termék leírása
Gyártó: D-Link
Állapot: új

Eladó egy darab egyszer kipróbált Média konverter. Típusa a címben található.


Ez egy 1000BaseT -ről 1000BaseLX -re (SC) és fordítva, monomódusú optikai átalakító.


Vásárláskor ajándékba adok mellé egy darab 9/125 optikai patch kábelt.

A termék gyártójának honlapja:

http://www.dlink.com/hu/hu/support/product/dmc-810sc-1000baset-to-1000baselx-sc-singlemode-media-converter


Specifikáció:


LED Indicators

  • Power (PWR)
  • LINK/ACT

Dimensions

  • 120 x 88 x 25 mm

Power Input

  • 7.5V 1.5A
  • Through external AC power adapter

Operating Temperature

  • 0° - 40° C

Storage Temperature

  • -25° -  70° C

Humidity

  • 10  ~  90% non-condensing  

Emission (EMI)

  • FCC Class B
  • VCCI Class B
  • CE Class B
  • C-Tick

 


A termékre 3 hónap garancia van.

Szállítási és fizetési feltételek
Kommentek
Kérdezzen az eladótól!
Tulajdonságok
  • Garancia: 3 hónap
  • Számlaadás: Nem